Coming out :-)

czarownica84

Re: Coming out :-)

Post autor: czarownica84 »

Jak zawsze piekne zdjecia.
Dzieki za porady odnosnie obuwikow, na pewno skorzystam.
Thunie to giganty, gdzie je trzymasz, w domu? Kiedys widzialam je na wystawie, i mogly by robic za zywoplot :u3:
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Coming out :-)

Post autor: Kaktus »

Zazdroszcze bardzo pozytywnie umiejetnosci fotografowania a i pewnie dobrego sprzetu.Storczyki sa tak piekne ,ze mozna by bylo non stop focic i focic.Ale trzeba umiec.Piekne kwitnienia!
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Coming out :-)

Post autor: Kasia_Ra »

Prześlicznie przedstawiłeś Pleione :klaska: , a drugie zdjęcie, które mi się bardzo podoba, to zdjęcie-zagadka ;) .
Wszystkie kwitnienia piękne :hypno: :hypnod:
Awatar użytkownika
carpe diem
Wdrożony
Wdrożony
Posty: 233
Rejestracja: 22 lis 2015, o 23:08

Re: Coming out :-)

Post autor: carpe diem »

Chaleanthite, Czarownica84, Kaktus, Kasia_Ra - dziękuję serdecznie za komentarze. :padam: :serce:
Tyle pozytywnych opinii n/t zdjęć, a mi głupio, ponieważ ostatnio, z lenistwa nie chce mi się statywu wyjmować i chałturzę 'strzałami z biodra' :rumieni: Ale się poprawię! :u3:
Kaktus pisze:(…) Storczyki sa tak piekne ,ze mozna by bylo non stop focic i focic.
Pod tą opinią podpisuję się rękami i nogami obiema. ;-) To właśnie kwiaty robią temat zdjęcia i sprawiają, że ono może się podobać. A reszta, to już tylko taki malutki dodatek, do którego dochodzi się metodą prób i błędów. :-)
To tak w kwestii umiejętności. Bo w fotografii jestem amatorem, jak zdecydowana większość Forumowiczów. Mogę mieć tylko tę przewagę, że pstrykam trochę dłużej niż inni ;-)
A sprzęt? Szału nie ma, bo to co by mi się podobało i było dobre, jest poza zasięgiem finansowym...
czarownica84 pisze:Thunie to giganty, gdzie je trzymasz, w domu? Kiedys widzialam je na wystawie, i mogly by robic za zywoplot :u3:
:u2: Na żywopłot mam inne typy, np. Neobenthamia gracilis. Rośnie mi także Sobralia, ale, póki co to maleństwo 2 lata do kwitnienia. ;-)
A Thunia, wbrew pozorom nie jest uciążliwa w uprawie. Na zimę gubi liście, więc zajmuje tyle miejsca, jaka jest średnica doniczki.
Fakt, teraz jest rozłożysta, ale inne storczyki są w ogrodowej szklarni, więc wielkość tej rośliny jest dla mnie niezauważalna. Zresztą kiedy przekwitnie też powędruje do ogrodu. :]

Zanim udam się do swoich zajęć, na zakończenie parę fotek, jako zachętę w wolnym czasie do spacerów i pstrykania rodzimych storczyków:
Obrazek
Obrazek

oraz chwaściorków w polach
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam serdecznie Odwiedzających :-)









PS
Tak przy okazji, nie żeby mi to przeszkadzało !!! , ale nie wiem dlaczego wszyscy uważają, że ja jestem 'on' ??? :hgw:
Wydaje mi się, że uśmiech Mony Lizy z awatara jednoznacznie zdradza mą płeć......, chociaż może się mylę ;-)
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Coming out :-)

Post autor: Kaktus »

Bo napisales ,ze w fotografii jestes AMATOREM :D
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Ola77

Re: Coming out :-)

Post autor: Ola77 »

Czy Ty to On czy Ona pojęcia nie mam :0 ale maczki bajeczne i gorące to pewne ;)
Awatar użytkownika
katpio
VIP
VIP
Posty: 919
Rejestracja: 25 mar 2012, o 08:43
Status: Aktywny
Lokalizacja: Katarzina

Re: Coming out :-)

Post autor: katpio »

A kilka razy pytaliśmy o imię :D
czarownica84

Re: Coming out :-)

Post autor: czarownica84 »

Zdjecia PRZE...PIEK... NE !!!
On, Ona ..... Zawsze myslalam ze On ;)
Awatar użytkownika
carpe diem
Wdrożony
Wdrożony
Posty: 233
Rejestracja: 22 lis 2015, o 23:08

Re: Coming out :-)

Post autor: carpe diem »

Kasia/ Kaktus - masz rację, mój błąd i niefortunnie skonstruowane zdanie, może coś mylnie sugerować. Dla przykładu: jestem inżynierem ; z pośpiechu 'poleciało' na tej samej zasadzie ;-)

On, czy ona..., mnie to naprawdę nie przeszkadza. Najważniejsze, że kwiatki się podobają, a zdjęcia nie odstraszają :D

Dzięki za odwiedziny i wpisy :padam:
Ola77

Re: Coming out :-)

Post autor: Ola77 »

Ważne,że humor Tobie dopisuje :D
Czekam na kolejne piękne zdjęcia. ;)
ODPOWIEDZ