Storczyki Elżbiety

Awatar użytkownika
iwka2
Znawca
Znawca
Posty: 589
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:41
Status: Aktywny
Lokalizacja: Niemstów k./Cieszanowa

Re: Storczyki Elżbiety

Post autor: iwka2 »

Elu widzę,że sabotki u Ciebie się rozszalały.
Pięknie wygladaja razem :*
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczyki Elżbiety

Post autor: bichette »

Śliczne sabotki, zwłaszcza pierwszy i się podoba.
Co do odśnieżania to robie to systematycznie, bo nie mam chłopa do pomocy, nieraz kilka razy dziennie. Drewno nanosić też sobie sama muszę i torąbać jak jest potrzeba. Radzę sobie i cieszę sie z tego że rośliny sa okryte podczas mrozów przez ten znienawidzony śnieg bo będzie mniej strat. Rok temu poleciało u mnie 14 róż i inne rośliny, ale śniegu nie było jak w tym roku. Też mam dość zimy, chyba jak wiekszość, ale staram sie widzieć jej dobre strony i spokojnie czekać jak sie skończy.
Elu, jeszcze troszke, głowa do góry. Już bliżej jak dalej jej końca.
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
Elżbieta
Mistrz
Mistrz
Posty: 1448
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:32
Status: Aktywny
Lokalizacja: Pasieki/Tomaszów Lubelski

Re: Storczyki Elżbiety

Post autor: Elżbieta »

Agniesiu to jedziemy na jednym wózku .Dziś np. poszłam po drzewo i zapadłam się w śniegu - bagatela,po pas :lol1: Myślałam,że się nie wygramolę.Cieszę się z tego,że już dnie robią się dłuższe i storczyki nabierają zdrowego kolorytu.To,że śnieg przykrywa to jego dobra strona,to święta prawda.Masz rację Agnisiu.
U mnie w grę wchodzą uszczerbki zdrowotne,między innymi mam ponadrywane wszystkie ścięgna w prawym ramieniu,często chodzę na rehabilitacje,właśnie znów dostałam skierowanie.Gdyby człowiek nic nie robił to może byłoby inaczej. :gwizdać:
Iwonko jak się cieszę,z Twoich odwiedzinek.Ach,gdyby jeszcze te nowsze zakwitły,to byłabym najszczęśliwsza ^_^ ^_^ ^_^ .Nie mówię o maluchach,których mam trochę,ale tych na które przychodzi czas. :hypno:.Mam przecież cudownego od Rysi i wiem,że on coś knuje,a w jesieni mnie oszukał :wściekły: .Psyche też się czai no i delenatii,bo Deperle już tworzy pączki.
Justynko1 jak je uwielbiasz,to nic innego jak pójść w ich hodowlę.Sprawdzić,czy będą u Ciebie rosły itd.Ja np.bałam się masdevallii,a to to,co u mnie rośnie najlepiej! :anioł: Sabotki to miłość od pierwszego wejrzenia :inlove: .Myślę,że z wzajemnością.A z katlejami wolę nie zaczynać :hehe: ,bo prędzej,czy później pokazują :kijem: swoje.
Pozdrawiam
Elżbieta

Aby życie było życiem,musi być bajką.

Część 1 viewtopic.php?f=10&t=409
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczyki Elżbiety

Post autor: bichette »

:D zapadłaś sie :D będzie co wspominać z miesiąc, a śmiech jest dobry na wszystko
A z tymi ścięgnami to przechlapane, cieżko pracować jak nie można się ruszyć z bólu, nieh Ci jak najszybciej przejdzie. Ja na szczęście tylko smarkam z synem, ale to nic.
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
justyna1

Re: Storczyki Elżbiety

Post autor: justyna1 »

Elu jednego już mam ale krótko,drugiego będe miec niedługo a mas też na razie jedną mam. :D No i przyrosty ładnie robi.Teraz czas poszerzyć kolekcję i kupić inne kolorki no i moje wielkie marzenie dracule :D
jus222
VIP
VIP
Posty: 1386
Rejestracja: 19 sty 2012, o 07:08

Re: Storczyki Elżbiety

Post autor: jus222 »

Ależ Masz piękne kwitnienia ;)

Sabotki - do schrupania :D

Falenopsisy w wiosennych kolorach, czekam na Twoje kwitnienie pleione :super:
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczyki Elżbiety

Post autor: Kasia_Ra »

Zbioróweczka Sabotków cud - miód, wszystkie piękne i błyszczące :-) , a Paphiopedilum Deperle, sprawdziłam w google, będzie piękny. Niech jak najszybciej pokazuje swoją bużkę ;-)
Phalenopsisy pięknie Ci kwitną, śliczny pędzik na Oncidium :serce: i czekam na kwiatuszka Pleione :ok: .
Awatar użytkownika
Sylwia3
VIP
VIP
Posty: 1819
Rejestracja: 19 gru 2011, o 06:15
Status: Aktywny

Re: Storczyki Elżbiety

Post autor: Sylwia3 »

Elunia jaki piękny pączek na Paph. Deperle- ja mam cichutką nadzieję że mój w tym roku też uraczy mnie kwiatuszkiem :)
MOJE STORCZYKI
MOJE STORCZYKI cz.II
POZDRAWIAM SYLWIA

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies."- Konrad Lorenz
Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Storczyki Elżbiety

Post autor: tom_mix »

Za oknem zima, a na parapetach już wiosna :oczy: Tyle pączków się u Ciebie pokazało że będziesz mieć fajnie i kolorowo od samego początku kalendarzowej wiosny :ok:

Sabotki masz wspaniałe, takie inne niż te wszystkie hybrydy amerykańskie. Buldożek zdecydowanie najlepiej wypadłby w konkursie na miss Sabotkow :D
Awatar użytkownika
Efka
VIP
VIP
Posty: 1228
Rejestracja: 24 lip 2012, o 22:56

Re: Storczyki Elżbiety

Post autor: Efka »

Elu, bardzo Ci współczuję tego śniegu i chłodu, gorszego niż w innych rejonach kraju. Kontrast pomiędzy tym, co masz za oknem i na parapecie jest OGROMNY. Podziwiam i życzę Ci, żeby jak najszybciej zrobiło się kolorowo po obydwu stronach i żebyś mogła odpocząć po zimie, ciesząc oczy ślicznymi kwitnieniami.
Pozdrawiam, Efka
_____________________________
:serce: : http://www.wildchinchillas.org" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ