Izy Dom Storczykami Nawiedzony

Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: Izy Dom Storczykami Nawiedzony

Post autor: Bożena »

Iza, kwiatuszek na ostatniej focie jest najpiękniejszy, ta uśmiechnięta buziunia i cudne oczka ....BRAVO!!!!
Gratuluję takiego pięknego kwitnienia ;)
Wszystkie inne Twoje kwitnienia są niesamowite, ale szczególnie chcę wyróżnić Hanne Popow, ona jest obłędna, chciałabym taką mieć.
Masz piękną kolekcję storczyków :klaszcze:
Pozdrawiam Bożena.
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Izy Dom Storczykami Nawiedzony

Post autor: lucyna »

Wszystkie dzieci są piękne :serce: i choć nie jednego szkraba w życiu widziałam to muszę Ci napisać, że Twoja córka jest wyjątkowo rozkoszna :super:
Ucieszyłam się widząc, że Twój wątek odżył, ale podejrzewam, że pewnie znów znikniesz :(
Pamiętaj jednak, że my będziemy czekać na wieści o Mili i storczykach:*
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Izy Dom Storczykami Nawiedzony

Post autor: Bober »

Hanne Popow mnie powaliło O_O O_O O_O Cudo! Chyba z 5 minut się w niego gapiłam :)
Przepiękny ;)
Pozdrawiam, Pati!
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Izy Dom Storczykami Nawiedzony

Post autor: marwes63 »

Izuniu nie masz pojęcia jak się cieszę że pojawił się Twój wpis w wątku... . :)

Pozwoliłem sobie wrócić do jednej z ostatnich Twoich wypowiedzi z przed pół roku. Oczywiście mam nadzieję że nie masz mi tego za złe .
Mareczku.. ehm ehm, no zobaczymy czy tego szkodnika polubie… ze mnie to chyba nie bedzie taka typowa mamusia bo poki co nadal bardziej lubie swoje koty, je przynajmniej znam z charakteru. A to male we mnie – nie mam pojecia kim jest.. choc w sumie ciekawa jestem jej bardzo; a wlasnie bo to dziewcze ma byc... no jak polubi storczyki to bedzie plus z miejsca :D
Zacznę oczywiście od najważniejszego wydarzenia ; :0 :0 :0 jest!!!! piękna mała "szkodniczka " -Miluszka :) Urocza i milusia !.
Zobacz można by powiedzieć że "milusia" to zdrobnienie imienia Miluszka ;) ale ładnie się złożyło.
Cudowny aniołek !
Ciekawe czy tak jak mamusia będzie" kopać" i pięściami obkładać ( oczywiście sportowo) :D
Patrzę na tą słodką , przeuroczą istotkę i tak sobie myślę Izuś pewnie wszystkie Twoje wątpliwości jak nożem odciął. Czmychnęły... . Chyba się nie mylę ... .
Masz fantastyczną córeczkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Storczykowy powrót w wielkim stylu , zresztą jakże mogło być inaczej .
Zawsze zachwycałem się Twoją bogata kolekcją.
Wspominasz o stracie kilkunastu storczyków to przykre jak się je żegna . Cóż życie pędzi dalej i musimy się z tym pogodzić . Pewnie w to miejsce zafundujesz sobie co nieco nowego.
Te co kwitną są wspaniałe .
Hanne Popow i bulbo kwitną w podobnej tonacji fajnie się złożyło :), kwitnienia zapierają dech :super:

Trzymajcie się dziewczyny !!! :*
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Izy Dom Storczykami Nawiedzony

Post autor: bichette »

Phragmipedium jest piękne, ma śliczny różowiutki kolor. Kwiaty cudaczka z ikei przypominają kwiaty lycaste, przynajmniej mi tak się skojarzyły, bulbo również wspaniale się prezentuje.

Maleństwo :serce: :serce: :serce: :*
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
izzy
VIP
VIP
Posty: 426
Rejestracja: 19 lip 2012, o 16:04
Status: Aktywny
Lokalizacja: Milton Keynes - UK

Re: Izy Dom Storczykami Nawiedzony

Post autor: izzy »

Dziekuje wszystkim za przemile powitanie “po latach” w watku :* :* :*

Ciekawostka o moich Phragach, Living Fire jest raczej skorzany i gladki podczas gdy Hanne Popow jest jak maly kociak, mechata jest i juz; zupelnie zamszowa :D

Lucynko, no takie niebrzydkie to dziecko; chociaz jak sie urodzila to moje pierwsze slowa byly: boze jakie to dziecko jest brzydkie.. polozna oslupiala. A co do mojej obecnosci tutaj, to obiecuje, ze nie znikne na tak dlugo :)

Mareczku, jak powyzej.. moim pierwszym uczuciem jak zobaczylam szkodnika bylo zaciekawienie, przez godzine przywyczajalam sie, ze to brzydkie i niebieskie stworzenie jest moje, potem ja polubilam a na koniec polubilam ja bardzo ;)

No teraz to kocham szalenie ale zajelo mi kilka tygodni, zeby to sprecyzowac :)

I tak sobie wlasnie dzis uswiadomilam, ze przez szkodnika nie zrobilam fotki kwitnacej Brassii, Purple Martina i kilku Phalkow, bo kwitlo to w czasie jak Mila sie pojawila i niestety bylam zajeta

A co nabywania nowych storczykow to jestem w niejakiej kropce.. maz i ja planujemy ucieczke do Nowej Zelandii w ciagu kilku lat, wiec na razie sie glowie jak zabrac te storczyki, ktore mam, a przynajmniej te najbardziej egzotyczne

ech :)
_________________________________________
Iza Pyza oraz Kot, a storczyki w tle i z przodu
kinga_232
Początkujący
Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 15 sty 2012, o 23:17

Re: Izy Dom Storczykami Nawiedzony

Post autor: kinga_232 »

Iza życzę dużo zdrowia dla córeczki, kochany z niej maluszek :D
Bulbo i Hanne Popow :V prześliczne :serce:
Pozdrawiam Kinga.
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Izy Dom Storczykami Nawiedzony

Post autor: marwes63 »

Izuniu :0 oj to się w Twoim życiu wiele zmienia !
Cudowna córunia teraz wizja przeprowadzki do fantastycznego kraju , cóż mogę jedynie rzec że pozazdroszczę .
Ale jeśli to perspektywa jeszcze paru lat to nie musisz się obawiać tak o storczyki co z nimi zrobisz , w ostateczności to je porozdajesz za przysłowiowego pensa przyjaciołom :D
Wiem że przy tej kruszynie nie masz zbytnio czasu ale razem ze wszystkimi czekam na kolejną serię pięknych zdjęć z kwitnięć twoich podopiecznych. Tych zapomnianych.
Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Izy Dom Storczykami Nawiedzony

Post autor: tom_mix »

W końcu jesteś :) szkoda tych straconych roslin, ale za to jakie piękne masz kwitnienia :serce: no i ostatni Storczyk - "pochłaniacz czasu" jest zdecydowanie najpiękniejszy ! Jedyny i niepowtarzalny okaz :klaszcze:
lidka

Re: Izy Dom Storczykami Nawiedzony

Post autor: lidka »

Iza no nareszcie !! :* To na powitanie dla małej Tobie zołzo to baty się należą za to żeś się gdzieś szlajała !!! :D No to teraz nadrabiaj zaległości !!! Bo ciekawa jestem ! :D
ODPOWIEDZ