Storczyki u Marka

Awatar użytkownika
Sylwia3
VIP
VIP
Posty: 1819
Rejestracja: 19 gru 2011, o 06:15
Status: Aktywny

Re: Storczyki u Marka

Post autor: Sylwia3 »

Mareczku cudowna Philadelphia :)
MOJE STORCZYKI
MOJE STORCZYKI cz.II
POZDRAWIAM SYLWIA

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies."- Konrad Lorenz
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczyki u Marka

Post autor: marwes63 »

Małgosiu , Małgorzatko (nina1611) - nie wiem która forma jest bardziej preferowana przez Ciebie ale obie pięknie zdrabniają Twoje imię .Bardzo dziękuję za pochwały mojej pannicy Philadelphi jak ją nazywam” pieszczotliwie”.

bichette – mam ogromną nadzieję że się nie obraziłaś moim poprzednim postem , choć milej było było zwracać się do Ciebie po imieniu.

Witaj Sylwio (SYLJED), bardzo mi miło że również i Ty Tutaj zajrzałaś .
Sylwio to ja się bardzo cieszę że w końcu znalazłem się na tym forum gdzie jest gromada osób które tak mile wspominam z dawnych postowych pogawędek.
Gdy czytam takie wpisy to się rumienię . Bardzo dziękuje .
Już się poprawiam!

Asiu (karell) - dziękuję

Witam osobę o ciekawym nicku „ Sprawdzam To Forum”
Wiele storczyków mnie kręci ale nie wiem jak mam odpisać Tobie „ nieznajomy” ,
Jednak bardzo mi miło że mnie odwiedzasz i pozytywnie się wypowiadasz o okazach już po paru zdjęciach. Dziękuję.

Alusia61 - witam Cię szczególnie serdecznie Alicjo w moim dopiero co powstałym wątku.
Alu jakże miło się czyta wasze pochwały , a ja już prawie płonę pochwał i urosłem prawie do nieba .
Zastanawiam się tylko czy uda mi się podtrzymać ten wątek na takim poziomie aby każdy znalazł coś dla siebie .
Każde odwiedziny Was forumowiczów są dla mnie bardzo miłe.
Piszesz o Joasi ,dla mnie jest ona storczykowym guru , jej posty i fotografie zawsze budziły we mnie ogromny zachwyt i chciejstwa , i tak jak piszesz to właśnie Joasia , a właściwie jej fotki rozkochały mnie w masdevalliach choć moja kolekcja tych roślin jest nieporównywalna do Twojej. Jej wątek był takim oknem w świat tych roślin.
Piszesz o FO i jak trafnie to określiłaś to nie to samo forum , ono powoli zamiera , odejście tak dużej grupy osób odmieniło to forum nie do poznania.
Zapraszam do kolejnych odwiedzin.

Justynko (jus222) jest mi naprawdę niezmiernie miło że Ty również zechciałaś mnie odwiedzić .
Widzę że wieści rozchodzą się tutaj lotem błyskawicy .
Jeszcze nie zdążyłem się dobrze rozgościć , a tutaj już tyle odwiedzin.
Jest to bardzo miłe.
Moja lista osób, których wątki muszę odwiedzić staje się bardzo długa i wciąż przybywają nowi znajomi.
Ja nie lubię przeglądać forumowe wątki pobieżnie tylko czytam od dechy do dechy,więc chyba mnie wiosna zastanie i nalewek zabraknie..
Justynko i wice wersa też bardzo lubiłem bywać u Ciebie te wszystkie fotki porównawcze storczyków i deserki… to było coś.
Twoje zacięcie majsterkowicza nie szło w parze z obrazem kobiety, jaki ma wielu mężczyzn. Podziwiałem dzieła Twoich rąk i zawsze zastanawiało mnie z kąt czerpiesz pomysły i energię.
Justynko bardzo się cieszę że jesteś tutaj. :*

Witaj Dorotko (dorotka_kk) oj robi się bardzo słodko na duszy i wilgotno pod powiekami gdy człowiek czyta tak wiele miłych słów od dawnych forumowych znajomych. Sylwio, Michale bardzo dziękuję.

…oj przydało by się coś do obejrzenia a nie tylko pisanina.
Wwielu z Was podoba się moja wanda Robert’s De Light Black. Wspominałem Wam że kwitnie prawie na czarno i jest bardzo trudno uchwycić jej właściwy kolor i może te zdjęcie troszkę przybliżą jej umaszczenie , choć to jeszcze nie to co w rzeczywistości.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2012, o 22:22 przez marwes63, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczyki u Marka

Post autor: bichette »

Agnieszka ;)
Vanda faktycznie jest ciemna, bardzo mi sie podoba kolor.
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Storczyki u Marka

Post autor: kokolidek »

No prawie, prawie,.. ale .. próbuj dalej lol (dzięki temu będziemy mieli okazję częściej ją podziwiać) ;)
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczyki u Marka

Post autor: kasia74 »

Marku, CUDNA vanda, ale powtórze za Alą próbuj dalej a my chętnie poogladamy.
pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Storczyki u Marka

Post autor: rysia13 »

Vanda Fantastyczna :klaszcze:
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczyki u Marka

Post autor: marwes63 »

Moje drogie koleżanki , może i bym próbował dalej ale wystarczy że ta noc jest tak czarna i ponura że może dość tych "czarnych diabełków" i pokaże małe ale za to pięknie pachnące oncidium które w godzinach rannych przechodzi apogeum w swym zapachu, a jest co wąchać mój nos mi mówi że to vanilia z czekoladą.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczyki u Marka

Post autor: bichette »

Marku, uwielbiam te oncidia za ich zapach, to teraz posiedzimy do rana czekając aż nas uraczą. To był mój pierwszy pachnący starczyk wiec mam sentyment do nich.
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczyki u Marka

Post autor: marwes63 »

Agnieszko oj posiedzę sobie , posiedzę jak już wspominałem w jednym z postów mam sporo wątków do odwiedzenia a czasu do rana już mało .
Oncidium to w zeszłym roku kupiłem jako wyprzedażowe za 10zł w Castoramie i po przejściu rekonwalescencji tak mi się odwdzięcza .
Choć nie powiem bo w zeszłym roku też kwitło ale nie tak pięknie jak w tym roku. Na tegorocznym PSB mam 5 pędów kwiatowych, więc naprawdę nieźle to pachnie.
Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Storczyki u Marka

Post autor: rysia13 »

:) to ja posiedzę razem z Tobą i pooglądam sobie i powyobrażam jak ono pachnie :D
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
Zablokowany