Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: dorotka_kk »

ja już nawet nadzieję straciłam że ten wątek kiedyś będzie odświeżony ;(
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: nina1611 »

oj no tak to być nie może :zły: :krzesło: :młotek:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
myrtille1986
VIP
VIP
Posty: 2364
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:03
Status: Aktywny
Lokalizacja: Radom/Wrocław

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: myrtille1986 »

No i teraz Marysia dostanie od Jagodziny po głowie bo już mi nerwy puściły
:krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :krzesło: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :młotek: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :kijem: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :wściekły: :zły: :zły: :zły: :zły: :zły: :zły: :zły: :zły: :zły: :zły: :zły: :zły: :zły: :zły:

I radze szybo wstawiać foty 8) bo jak nie 8)
Pozdrawiam Jagoda

Moje wątki
Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: tom_mix »

Jagoda, nie tak mocno bo nam Marysie zabijesz :D i nigdy nie chwyci odkurzacza i nie odkurzy wątku :cisza:
Awatar użytkownika
Uni57
VIP
VIP
Posty: 586
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:21
Status: Aktywny

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: Uni57 »

:V Ojej... O jejku jej...

No więc tak. Na chwilę obecną nie wiem, czy będę aktualizować wątek. Nie czuję ku temu potrzeby, kwiatki nadal hoduję, generalnie mają się nieźle, coś tam zdechnie, coś zakwitnie, coś się rozrośnie, normalka. Zajmuję się naprawdę wieloma rzeczami, jeśli chodzi o storczyki, wystarcza mi jakoś czasu na opiekę i na ewentualne doszkolenie, gdy mam jakąś zagwozdkę, ale ogrom tego, co się dzieje na forum mnie chyba przerasta, tyle wątków, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie... A ja ostatnio nadrabiam moje wszystkie życiowe natchnienia i jest mi z tym fantastycznie. Proszę, nie chcę Was urazić, ale na razie nie będę tu pisać. Nie wniosę nic odkrywczego pokazaniem kilku kwitnień, a na pisanie rzeczy merytorycznych jestem za cienka w uszach.

Czasem zaglądam na forum, przecież nie wyłączę się całkowicie. ;) Ale wątek na razie musi pozostać tak, jak jest, uszanujcie to proszę. Jeśli przyjdzie na mnie z głębi serca wezwanie, by napisać o moich kwiatach, zrobię to. W przeciwnym razie będzie to tylko pańszczyzna, a tego nie chcę.

Buziaki! :*
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: katarzynka575 »

Tak ,czy tak czekamy Marysiu żeby jak najszybciej przyszła ta chwila i żebyś do nas wróciła i choć co jakiś czas się odezwała :*
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Uni57
VIP
VIP
Posty: 586
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:21
Status: Aktywny

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: Uni57 »

Z dedykacją dla Katarzynki - moja kwitnąca Encyclia z wyprzedaży. :)

Obrazek

Obrazek

i jako bonus kwitnący Phalaenopsis Tetrasambo:

Obrazek

Buziaki! :*
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, o 19:45 przez Uni57, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: nina1611 »

oczy przecieram ze zdumienia :0 dobrze, że jesteś w końcu :*
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: Karolkaaa »

Hej Marysiu :) :) :*
Ja chyba tej Encycli się nie doczekam a też tak bardzo tą ośmiorniczkę chcę..
Tetras..co?? :D :D
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Unikwiatki. Drużyna storczyków.

Post autor: katarzynka575 »

Marysiu cieszę się bardzo że zajrzałaś i pokazałaś choć dwa swoje cudeńka .
Encyclia cudo :ok: moja wstręciucha tylko pochewki pokazała i wygląda to tak jakby języki a figa kwiatków nie będzie :/ (Karolka na wiosnę dam ci ze dwa przyrosty)

Pasiasty uroczy, no właśnie co to za nazwa, mieszanka z nazw rodzicieli ?
Pozdrawiam Kasia
ODPOWIEDZ