Storczykowa galeria Kasi

Awatar użytkownika
trzynastka
VIP
VIP
Posty: 357
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:24
Status: Aktywny

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: trzynastka »

Przecudny ten ciemno bordowy bardzo mi przypomina mojego co go zeżarła choroba... trudno może znowu spotakm takie cudo :) ale zdjęcie zbiorowe też super i śliczne fotki tego białego ładne zestawienie barw :)
Pozdrawiam Celina
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Kasia_Ra »

Henryku, dziękuję, aż się :wstyd: , na miano fachowca jeszcze nie zasługuję, amator ze mnie dopiero :oczy:
marwes63 pisze:Kasiu storczyki na parapecie stoją jak żołnierze w szeregu na zbiórce , piękny widok raduje oczy i serce. No i słoneczko które nieśmiało zagląda przez szybę. Ono tak bardzo potrzebne jest roślinom , a i nas bardziej optymistycznie nastraja. Nawet nasze problemy storczykowe wtedy troszkę blakną ;)
Bardzo to ładnie napisałeś :padam: . Takie słoneczne zdjęcia miło się wspomina, szczególnie w taki dzień jak dziś: wieje i pada :załamany:

Milenko, dziękuję za uznanie dla grandiflory :-). Niestety jej liście już nie robią takiego wrażenia: dwa nieduże, 16 -17 cm, uszkodzony stożek wzrostu... . To, czy nieduże liście to taka jej uroda, okaże się kiedy dojrzeje keiki.

Kasiu - kasialb1, dziękuję :*

Justynko, dziękuję :* , wypoczynek był udany, ale mam wrażenie, że za często opowiadałam tam o moich storczykach lol

Witam Cię, Celinko, w moim wątku i dziękuję za miłe słowa. Ciemnobordowego na pewno spotkasz, ja już kolejny raz spotkałam go ( trzeci ! ), tylko w formie półminiaturki, ale nie zostanie u mnie tylko zamieszka u mojej przyjaciółki ;-)


A dziś weszłam do sklepu i wyszłam z taką hybrydką za 4 zł :-)

nerwik.jpg
Ostatnio zmieniony 26 maja 2016, o 21:43 przez Kasia_Ra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Efka
VIP
VIP
Posty: 1228
Rejestracja: 24 lip 2012, o 22:56

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Efka »

:0 - ale masz szczęście, Kasiu - gratuluję, jest super :super: !
Pozdrawiam, Efka
_____________________________
:serce: : http://www.wildchinchillas.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ajania
Znawca
Znawca
Posty: 458
Rejestracja: 15 sty 2012, o 22:35
Status: Aktywny
Lokalizacja: Okolice Poznania

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: ajania »

Przepiękne zdjęcia w słoneczku a storczyki na tle śniegu wyglądają bardzo egzotycznie :) .
Śliczny, estetyczny parapet, lubię takie widoki.
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: nina1611 »

Storczyk piękny, taki delikatnie muśnięty różem . . . no ta i cena :super:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: lucyna »

Kasiu, piękny okaz Ci się trafił w super cenie :super:
Troszkę mnie to jednak przeraża, bo zauważyłam, że coraz ładniejsze storczyki można za grosze upolować. Ja ostatnio przeceniłam Phalaenopsisy na pięć zł i nie miały wzięcia. Ludzie są chyba już nimi znudzeni :( Często też słyszę od klientów, że jak im przekwitają to je wyrzucają i kupują nowe ;(
Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Bożena »

kurcze ....a u mnie takich śliczności za 4 zł nie sprzedają :(
Pozdrawiam Bożena.
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Kasia_Ra »

Efka pisze::0 - ale masz szczęście, Kasiu - gratuluję, jest super :super: !
Udało mi się :-), zostało kilka z promocji już podwiędniętych z kartką, żeby o cenę pytać w informacji. To zapytałam :D
ajania pisze:Przepiękne zdjęcia w słoneczku a storczyki na tle śniegu wyglądają bardzo egzotycznie :) .
Śliczny, estetyczny parapet, lubię takie widoki.
Dziękuję, Aniu, storczyki na tle śniegu podpatrzyłam u Ciebie :P
nina1611 pisze:Storczyk piękny, taki delikatnie muśnięty różem . . . no ta i cena :super:
"Chodził" taki za mną, a cena była tylko dodatkowym atutem ;)
lucyna pisze:Kasiu, piękny okaz Ci się trafił w super cenie :super:
Troszkę mnie to jednak przeraża, bo zauważyłam, że coraz ładniejsze storczyki można za grosze upolować. Ja ostatnio przeceniłam Phalaenopsisy na pięć zł i nie miały wzięcia. Ludzie są chyba już nimi znudzeni :( Często też słyszę od klientów, że jak im przekwitają to je wyrzucają i kupują nowe ;(
Dlaczego nie mieszkam bliżej Ciebie :( , dawałabyś mi cynk, a ja kupowałabym je dla moich znajomych. Tak jak to robię teraz, gdy trafiam gdzieś na promocję. Jadę nieraz do domu z 5 czy 6 sztukami, a potem rozsyłam smsy do znajomych ... . I często udaje mi się wszystkie rozprowadzić, ...no chyba, że się do jakiegoś przywiążę :oczy:
Kurcze, szkoda, że nie ma takiego miejsca, gdzie by mogli oddawać niechciane rośliny, zamiast wyrzucać Hmmm
Bożena pisze:kurcze ....a u mnie takich śliczności za 4 zł nie sprzedają :(
W marketach, jak im zostaną jakieś marne resztki, wtedy przeceniają, ale też trzeba trafić :niepewny:
Awatar użytkownika
Elżbieta
Mistrz
Mistrz
Posty: 1448
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:32
Status: Aktywny
Lokalizacja: Pasieki/Tomaszów Lubelski

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: Elżbieta »

Ale masz kolorowe parapeciki.To ten,to tamten,a moją uwagę przykuł taki bordowy ciemniak :V .No,prześliczny.
A co do tej ceny,to naprawdę. :D Mnie się takie nie udało. :oczy:
Pozdrawiam
Elżbieta

Aby życie było życiem,musi być bajką.

Część 1 viewtopic.php?f=10&t=409
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Storczykowa galeria Kasi

Post autor: katarzynka575 »

Kasiu super zakup i jeszcze ta śmieszna cena . U mnie również jak przeceniają to raczej nie na tyle . Czasem zdechlaki ledwo zipią a i tak markety trzymają zaporową cenę . Potem idą biedaki na śmieci ;(
A przecież tacy jak my ,chętnie byśmy brali, do zakupu jednego drugi gratis nawet do reanimacji .

Bardzo podobają mi się właśnie te z mazańcami a czy Twój ma duże liście ?
Pozdrawiam Kasia
Zablokowany