Storczykowy kwietnik IV

Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: Bożena »

Rysiu, Twoja Cattleyka jest obłędna, prawdziwa Lady in red - przepiękna.
a tu dla Ciebie piosenka, za złote rączki dla Cattley i za ucztę dla naszych oczu :)
http://www.youtube.com/watch?v=fc8ty4MN7JQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam Bożena.
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: lucyna »

Aż trudno uwierzyć, że to jedna i ta sama Cattleya :0 Pokazałaś ją pięknie :ok:
Takiej to ja chyba nie mam :gwizdać:Ostatnio przechodzę koło jednej pomarańczowej, której też nie mam i nie wiem co z tym zrobię :D
Awatar użytkownika
Elżbieta
Mistrz
Mistrz
Posty: 1448
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:32
Status: Aktywny
Lokalizacja: Pasieki/Tomaszów Lubelski

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: Elżbieta »

No cóż Rysieńko.To zwykła katlejka :niepewny: :D ,ma jednak piękne kolorki :oczy: Miałam kiedyś taką o podobnych gabarytach,tylko fioletową.Czekałam z niecierpliwością aż mi zakwitła i byłam zawiedziona :( Czekałam,że to będzie coś pięknego,bo jednoliścienna,a tu ? Ładniejsza była ta dwuliścienna,co poszła do Ciebie.Ale ja już z katlejami swoje przeszłam.Im u mnie nie odpowiada :wkurzony: .Dobrze,że u Ciebie fajnie rosną :gwizdać: .Ja ostanę przy swoich masdevalliach i sabotkach.Czasem jakaś smoczyca zakwitnie,ale na katleje to już się nie dam złapać. :zerka:
Kurcze znów leje :wkurzony: .
Pozdrawiam
Elżbieta

Aby życie było życiem,musi być bajką.

Część 1 viewtopic.php?f=10&t=409
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: bichette »

Aż mi :serce: mocniej zabiło, cudowny kolor i ta ilość kwiatów :klaszcze:
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
goskle
Ekspert
Ekspert
Posty: 884
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:49
Status: Aktywny
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: goskle »

cattlejka super i super uchwycona - na każdym zdjęciu inny odcień śliczny :D
Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: tom_mix »

To się nazywa wejście :D super kolor ma Cattleyka :0

Rysiu, przykro mi słyszeć takie wiadomości odnośnie Tolumni :( niestety one mają to do siebie że dopóki rosną jest wszystko ok, a jak im coś nie spodoba to umierają i rzadko kiedy da się je uratować... fakt są małe, piękne ale wyjątkowo wredne :krzesło:
Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: rysia13 »

Kasiu-actus cieszę się ,że mogłam zaspokoić Twoją ciekawośc :)

Kasiu-kasia74 jestem teraz z rzadka , bo praca mi nie pozwala , a jak jestem po pracy to młodzież nie pozwala , bo okupacja komputera :/

Kasiu-Kasia_Ra też uwielbiam takie skrzenia na płatkach :serce: CDN :hyhy:

Karola mój MM to też drugi , ale udany egzemplarz :ok: Może jeszcze namyśli się i zakwitnie?
Cattleya pachnie , ale nie specjalnie jakoś - powiedziałabym trochę chemicznie :zdegustowany:

Marku masz rację :D
Rzeczywiście kwietnik to taki motyw przewodni w mojej przygodzie ze storczykami i z Wami.
Storczyki były wcześniej, ale dopiero jak "powstał" dzięki umiejętnościom mojego męża kwietnik i zagościły na nim phalaenopsisy powstał pierwszy wątek na pamiętnym FOrum i niekończąca się przygoda. No bo jakoś nie widzę tego końca-ciągle coś przybywa, a miejsca ubywa lol lol lol
O widziałam , widziałam , że i Ty "łyknąłeś" cattleyowego bakcyla :D :D :D

Mariusz Ty też nie grzeszysz perełkami ;)

Darku to nie ja tylko Cattleya :anioł:

Bożenko sprawiłaś mi wielką niespodziankę tą piosenką. Lubię takie klimaty :* :* :*
lucyna pisze:
Ostatnio przechodzę koło jednej pomarańczowej, której też nie mam i nie wiem co z tym zrobię :D
lol lol lol Lucynko mam Ci podpowiedzieć co zrobić :hyhy:
Zanim ktoś sprzątnie Ci ją sprzed nosa - KUP. Chyba ,że zapchałaś gdzieś w głąb regału i tylko Ty ją oglądasz :gwizdać: :gwizdać: :gwizdać:

Elu wiem ,że Cattleye to nie Twoja bajka, cieszę się - wiesz dlaczego :* Trwaj przy swoich. Takich rozrośniętych sabotków to nawet w Storczykarni nie widziałam :anioł:

Agnieszko , Gosiu dziękuję :* :*

Tomku szkoda mi bardzo Tolumni - już dzisiaj się całkowicie nad nimi rozprawiłam- nie ma sensu trzymać skoro i tak nic z nich nie będzie :(
A powiedzenie ,że co małe to wredne sprawdza się niestety :P
Uspokoiło mnie to , bo myślałam,że popełniłam jakiś błąd :niepewny:


Obiecany CIĄG DALSZY :D

Catleyowych zapowiedzi .. Obrazek

:hyhy: jest jeszcze jedna cattleyowa zapowiedż ,ale do końca nie jestem pewna , czy coś z tego będzie Obrazek


Po długich i ciężkich cierpieniaci, stratach kilku liści , trzech latach i pięciu miesiącach czekania :V Phalaenopsis stuartiana Obrazek i jego pierwszy ząbek :D Obrazek


Bardzo skromnie zapowiada się Brassada Mivada Obrazek


Jedna z miniaturek :D Obrazek


Ivanagara Apple Blossom straciła wszystkie liście , ale nowy przyrost zapowiada się (może?) obiecująco na przyszłość Obrazek


I to by było na tyle :D Obrazek
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
Awatar użytkownika
Elżbieta
Mistrz
Mistrz
Posty: 1448
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:32
Status: Aktywny
Lokalizacja: Pasieki/Tomaszów Lubelski

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: Elżbieta »

Rysiu,Twoja Cattleya w rzeczywistości to nawet ładniej wygląda niż na zdjęciach :) :anioł: .Poza tym .Musisz nauczyć mnie takiego rozmieszczenia zdjęć :niepewny: ,bo pojedyńczo to strasznie dużo miejsca zajmuje.
Pozdrawiam
Elżbieta

Aby życie było życiem,musi być bajką.

Część 1 viewtopic.php?f=10&t=409
Awatar użytkownika
rysia13
VIP
VIP
Posty: 3196
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:14
Status: Aktywny
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: rysia13 »

Obie będziemy brać korepetycje u Kacpra :D
Pozdrawiam Rysia
Mój wątek na poprzednim forum storczykowy kwietnik

Obecne wątki
cz.I Storczykowy kwietnik cz.II Storczykowy kwietnik II cz.III Storczykowy kwietnik III cz.IV Storczykowy kwietnik IV
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: Bober »

Proszę jakie piękne kwitnienia się zapowiadają :klaszcze: Jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twoich podopiecznych :D Najbardziej ciekawą mnie Cattleyki lol
Pozdrawiam, Pati!
Zablokowany