Storczykowy kwietnik IV

Awatar użytkownika
Goska1307
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 15 sty 2012, o 20:54
Status: Aktywny
Lokalizacja: Okolice Chełma

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: Goska1307 »

Rysiu piękne kwitnienia a nowości jeszcze piękniejsze :)
Pozdrawiam Gośka

viewtopic.php?f=10&t=273
Awatar użytkownika
lucyna
VIP
VIP
Posty: 2390
Rejestracja: 16 sty 2012, o 22:27
Status: Aktywny
Lokalizacja: ŚWIĘTOKRZYSKIE

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: lucyna »

Te inne urocze :D
Tolumnia jak szmaciana laleczka ( w dobrym tego słowa znaczeniu ) pięknie rozłożyła sukieneczkę ;)
Jeśli zaś chodzi o Cattleyaste to widzę, że prawdziwa arystokracja do ciebie przybyła :0
Co Ty tam jeszcze kupujesz ? Hmmm
stah

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: stah »

Ty wiesz za co Cię lubię i (mam nadzieję) zawsze będę wracał z przyjemnością do Twojego wątku :bye: :ukłon:
Znajduje tu to czego brak w innych wątkach :)
Rzeczywiście dendrobia, katleje i te inne :P co to je tylko podziwiam (chyba nowości z OG ;) ) są takie piękne, słoneczne i nie z tej długości i szerokości geograficznej :V ale gdy widzę drogę przez ciernie by do takiej perfekcji dojść (to bynajmniej nie ze źle pojętej empatii - że niby się cieszę z sushi u innych) to we mnie serce rośnie, że można pokazać się bez upiększeń, a i tak to piękno samo się broni :klaszcze: :ukłon:

Może zawile i w zbyt wielu słowach i z możliwością różnorakiej interpretacji, jednak chciałem napisać, że podoba mi się tu u Ciebie tak sobie piszę tego posta już z godzinkę, w kilku doskokach, bo szkodniki wymagają ciągłej uwagi, więc jak niejasno sformułowane to wybacz
Awatar użytkownika
Efka
VIP
VIP
Posty: 1228
Rejestracja: 24 lip 2012, o 22:56

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: Efka »

Rysiu, mogę ją oglądać co dzień :serce: ! Wiesz, inne też mi się podobają, ale ta ma bardzo wiele uroku.
Kwitnienia pokazujesz piękne, nie tylko katlejka, ale też te pastelowe falenopsisy chwytają za serce.
Nowości super, o walkerianie sama od dawna myślę, a Slc ma piękny kolor i jeszcze obietnica zapachu :super: ...
Może kiedyś pójdę w Twe ślady.
Mocno trzymam kciuki, żeby Tobie bez problemu i szybko zakwitły.
Pozdrawiam, Efka
_____________________________
:serce: : http://www.wildchinchillas.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: kasia74 »

Rysiu widzę ze Cię wzięło na katleje na maksa. Piękne nowości sie pojawiły :0 . Tolumnia pięknie Ci znów zakwitła. :D
pozdrawiam Kasia
Retusa

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: Retusa »

Cudne kwitnienia! Widzę, że nawet tu przemyca się kwitnienia hoi - śliczne i dziwne, że dopiero w keramzycie zaczęły kwitnąć :0
Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: Karolkaaa »

Wpadłam na szybką wizyte do ciebie by Tolumnie luknąć :) i jeszcze mój ulubiony kwitnik lekko pokazałaś :) :)
Cattleya z pochewka :) :) wow gratulacje udanego zakupu :)
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: Kasia_Ra »

Jak zwykle ślicznie u Ciebie i tyle nowości: gratuluję i jestem przekonana, ze lada chwila zobaczymy ich kwitnienia :)
A ja w końcu doczekałam się kwiatuszków Tolumnii, są rozkoszne i tak śliczne jak zapamiętałam. Cudowne i dzielne maleństwo :super: . Spryskaj jej korzonki od cioci Kasi :D
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: katarzynka575 »

Rysiu nowości śliczne, zdrowe, to teraz czekamy na kwitnienia :ok:

Pięknie kwitną storczysie ,tolumia łałłłł catlleyka łaaaałłłłł ,jak ja je lubię u Was podziwić u mnie nie chcą rosnąć :(
Pozdrawiam Kasia
lidka

Re: Storczykowy kwietnik IV

Post autor: lidka »

Rysiu słoneczko ja wcale nie chcę żebyś się zmieniła ani kapkę :D Tak trzymaj Obrazek Ino dawaj ten adresik a nie mi tu się migasz jak tylko możesz !!! :zły: Adres i to z numerem telefonu ale to już Obrazek Ładnie paluszki na klawiaturę i pw do mnie wysyłaj !!! :D
Zablokowany