storczyki Katarzynki III

Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: storczyki Katarzynki III

Post autor: Kaktus »

Witaj Kasiu.Sobotni wieczor uplynal mi na czytaniu Twoich watkow (tak ,tak ,wszystkie 3 zaliczone!!! :D ) i jestem zachwycona :serce: .Zwlaszcza Twoja "sabotkownia" ,bo rowniez jestem w sabotkach zakochana na zaboj :D .Masz piekna kolekcje i wciaz cos sie dzieje u Ciebie!Bylo mi bardzo milo goscic u Ciebie i chyba juz zostane jesli pozwolisz :D
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: storczyki Katarzynki III

Post autor: bichette »

Kasiu, piękny sabotek. Mi przypomina Deperle, właśnie na tekiego poluję i może mi się uda :)
Gratuluje udanej reanimacji zwieńczonej kwitnieniem.
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: storczyki Katarzynki III

Post autor: katarzynka575 »

Kasiu actus miło mi Cię gościć u Ciebie i oczywiście jak tylko masz ochotę zaglądaj . Super że też kochasz sabotki będzie z kim wymieniać doświadczenia w tej dziedzinie ;) :D

Aguś no teraz to mi tak namieszałaś że już nie wiem co mam u siebie bo faktycznie też jest podobny do paphiopedilum Deperle choć chyba mój ma inne liście bardziej dłuższe . Ale wygooglowałam sobie i znalazłam Deprele różowego (wiesz jak kocham róż ;) ) i chyba takiego też mam http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... CDMQ9QEwAg" onclick="window.open(this.href);return false; na razie jedną rozetkę ale już zaczyna rosnąć :D I najprawdopodobniej też będzie seryjny
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: storczyki Katarzynki III

Post autor: Bożena »

Piękny paputek, mi przypomina białego anioła :)
Pozdrawiam Bożena.
Alice 12

Re: storczyki Katarzynki III

Post autor: Alice 12 »

Kasiu jaka wspaniala fotorelcja paputka :super: i sam paputek tez cudowny ( moja najnowsza milosc :) )
Gratuluje nastepnej pochewki, masz reke do tych cudownych i niepowtarzalnych kwiatow :D Ale najwieksze gratulacje naleza sie za masdevallie, przynajmnie z mojego punktu widzenia, u mnie tylko umieraja ;(
Awatar użytkownika
katarzynka575
VIP
VIP
Posty: 2400
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: storczyki Katarzynki III

Post autor: katarzynka575 »

Bożenko no coś z anioła ma :D

Alu sabotki to też moja wielka miłość i jak widać odwzajemniona co mnie cieszy ogromnie . A masdevalie może nie uśmierciłam żadnej ale do kwitnięcia szykuje się pierwsza . Mam jeszcze u Ciebie m.i. baleare mam ją chyba już z 3 sezon . Zaraz wyjdzie mi z doniczki a ma już drugą większą ale kwiatków nie chce mi pokazać . Więc jeśli chodzi o liście to mogę przyjąć gratulacje :D
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: storczyki Katarzynki III

Post autor: bichette »

Nie dobijaj mnie, mi się taki różowy seryjny od dawna marzy ale nie ma ich w sprzedaży, albo j nie umie szukać :(
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
marta325
Początkujący
Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:07

Re: storczyki Katarzynki III

Post autor: marta325 »

Kasiu gratuluje, ze Twoje sabotki tak pieknie kwitna :padam: . Mialam jednego i nijak nie moglam sie z nim dogadac. Napuszczal pelno przyrostow i ani myslal zakwitnac. Wiec go podzielilam i pojechaly do Ali i Kasi :D U nich pewnie zakwitna :ok:
A poniewaz ja phalkowa mama jestem nie moge nie pochwalic Bellinki i Violi. Obie sliczne jak marzenie :serce:
Pozdrawiam Marta
Awatar użytkownika
Kasia_Ra
VIP
VIP
Posty: 3115
Rejestracja: 9 lis 2012, o 22:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszyn, pod Warszawą

Re: storczyki Katarzynki III

Post autor: Kasia_Ra »

Tak sobie myślę, że powinnaś brać w ciemno wszystkie przekwitnięte sabotki, bo i tak okazują się rewelacyjne :D . Ten też jest prześliczny :oczka: . Prawie tak piękny jak Żabolek ;) .
Ale czekają nas sesje sabotkowe :klaszcze: , już się cieszę .
Awatar użytkownika
Sylwia3
VIP
VIP
Posty: 1819
Rejestracja: 19 gru 2011, o 06:15
Status: Aktywny

Re: storczyki Katarzynki III

Post autor: Sylwia3 »

Kasieńko ach te Twoje Paputki!
Kochają Cię- wiem wiem powtarzam się ale widząc to jak Ci cudnie kwitną jestem pełna podziwu dla nich i dla Ciebie że tak wspaniale się nimi opiekujesz :)
MOJE STORCZYKI
MOJE STORCZYKI cz.II
POZDRAWIAM SYLWIA

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies."- Konrad Lorenz
Zablokowany