Kolekcja Bichette III

Awatar użytkownika
Cytryna24
VIP
VIP
Posty: 314
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 08:29

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: Cytryna24 »

Tygrysica jest niesamowita. A Bellina - mmmm . . . Ja mam białą. Ale czekam na kwiaty już dwa lata bo kupiłam młodą roślinę.
Evelina
Awatar użytkownika
Mariusz3357
Znawca
Znawca
Posty: 793
Rejestracja: 14 cze 2012, o 17:47
Status: Aktywny
Lokalizacja: Radom

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: Mariusz3357 »

Piękne kwitnienia Aga ! :0
Pozytywnie zazdroszcze Cattleyi :D Jest obłędna :serce: Lubię takie tygrysice. :super:
Awatar użytkownika
Basia
VIP
VIP
Posty: 569
Rejestracja: 16 sty 2012, o 01:06
Status: Aktywny
Lokalizacja: St. Neots / Cambridgeshire

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: Basia »

:oczka: :oczka: :oczka: i tyle na ten temat
Ewcia_1971

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: Ewcia_1971 »

Bellina cudna .
Lius Berry słodziutki.
Mój ostatnio dostał kilka plamek na liściach, ale już chyba problem zażegnałam. Kwitł na dwóch pędach, a teraz jeden pęd całkiem zasuszył, natomiast drugi widzę, że jest zielony. Może się utrzyma
Gratuluję :)
Awatar użytkownika
Bober
VIP
VIP
Posty: 1088
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 18:42
Status: Aktywny
Lokalizacja: Poznań

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: Bober »

Liu's Berry jak taka landryneczka :serce: Moje dwa Liu's Triprince też będą niedługo kwitły :D Coraz bardziej zaczyna podoba mi się bellina, początkowo w ogóle mi się nie podobała, ale teraz zaczynam się do niej przekonywać właśnie dzięki takim zdjęciom :serce:
Jednak taką wisienką na torcie to jest tygrysica :0 Cudowna ;)
Pozdrawiam, Pati!
Awatar użytkownika
katpio
VIP
VIP
Posty: 919
Rejestracja: 25 mar 2012, o 08:43
Status: Aktywny
Lokalizacja: Katarzina

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: katpio »

No to Aga dałaś po oczach :D Bellina jest super, najtrudniej zmusić ją do 1 kwitnienia a potem widzę, że już leci :)
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: bichette »

Kasiu dzięki bardzo, mam nadzieje ze Twoja catka też w końcu doczeka się kwiatów, bo chyba też masz taką, ona poza pięknymi kwiatami ma wspaniały zapach, pachnie dla mnie jak bzy, akurat kwitną . . .

Grzegorzu, Iwono dziękuję

Ewelinko dziękuję bardzo. Biała bellina będzie piękna, ja na swoją 3 lata chyba czekałam więc już Ci mniej zostało jak było :D później to już systematycznie kwitnie

Basiu dziękuje.

Mariuszu dzięki. Tygrysica fajna, wdała się w mamusię :D ;)

Ewo dzięki. Mój berry też nigdy nie miał rewelacyjnych liści, może taki jego urok.

Patrycjo :* a na belline musisz zapolować, jest świetna, długo kwitnie i pięknie pachnie, no i jest bezproblemowa

Kasiu masz rację, naczekałam się na to pierwsze kwitnienie, a teraz to już będzie 3 :) i niech kwitnie jak najdłużej

A takie storcze kwitną teraz
Iwanagara, tylko nie wiem czemu ma taki krótki pęd kwiatowy. Ślicznie pachnie
Iwanagara, tylko nie wiem czemu ma taki krótki pęd kwiatowy. Ślicznie pachnie
Mroczne zdjęcie Neofinetia, ta pomału przekwita
Mroczne zdjęcie Neofinetia, ta pomału przekwita
Na kwitnienie tej hybrydy musiałam czekać 3 lata i 3 miesiące. To storczyk który upolował mój mąż i tak się w nim zakochał ze postanowił go SOBIE kupić. Wiadomo ... roślinka została ze mną
Na kwitnienie tej hybrydy musiałam czekać 3 lata i 3 miesiące. To storczyk który upolował mój mąż i tak się w nim zakochał ze postanowił go SOBIE kupić. Wiadomo ... roślinka została ze mną
Don Wimber, nie wiem który to już kwiat ale kwitnie od 15 marca. To już ponad 2 miesiące.
Don Wimber, nie wiem który to już kwiat ale kwitnie od 15 marca. To już ponad 2 miesiące.
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: kasia74 »

Agnieszko, wszystkie kwitnienia śliczne :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: Super ze noefinetia Ci znów zakwitła :ok:
phalaenopsis bardzo mi się podoba, pewnie nie przeszłabym koło niego obojętnie w sklepie :hyhy: Iwanagara dla mnie numer 1 :serce: na takim krótkim pędzie wyglada ślicznie, a zapachu zazdroszcze
pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
tom_mix
VIP
VIP
Posty: 2626
Rejestracja: 18 gru 2011, o 22:25
Status: Aktywny
Lokalizacja: Raszowa, Wrocław

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: tom_mix »

No no no u Ciebie to zawsze jest co pooglądać :D pięknie rozkwitła Ci Cattleyka, Iwanagara też cudna i pewnie pięknie pachnie lol

Neofinetia mi się bardzo podoba :super:
Awatar użytkownika
Kaktus
VIP
VIP
Posty: 1340
Rejestracja: 24 maja 2013, o 19:55
Status: Aktywny
Lokalizacja: Reims FR

Re: Kolekcja Bichette III

Post autor: Kaktus »

Jak zawsze piekne kwitnienia i rownie piekne fotki Aga :super:
Piekna Iwanagara,Peloric tez sliczny(kiedys mialam straszna "faze" na pelo hybrydek ,bo botaniczne nie zachwycaja uroda,ale juz mi przeszlo ,Twoj jedfnak bardzo mi sie podoba :) )
Don Wimber :serce:
Pozdrawiam KasiaObrazek
Przepraszam za brak polskich znakow,niestety nie moge temu zaradzic
Wielka milosc Actusowej cz.ICzesc II
Zablokowany