Storczyki Alice

marta325
Początkujący
Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 25 maja 2013, o 22:07

Re: Storczyki Alice

Post autor: marta325 »

Ala jak zwykle daje po oczach :D A ja te cuda u niej na zywo widzialam. Juz gdzies pisalam, ze te widoki sa bezcenne. Nie moglam wyjsc z tego storczykowego raju.
A jesli chodzi o dendobrium, to potrafia dlugo kwitnac. Np. mikrusek Dend. Bracteoseum ktory dostalam u Ali kwitnie juz u mnie 3 tyg i wcale nie zamierza przekwitnac ( to ten z pierwszej strony) :)
Pozdrawiam Marta
Awatar użytkownika
bo1rek
Znawca
Znawca
Posty: 484
Rejestracja: 26 lip 2012, o 09:04
Status: Aktywny
Lokalizacja: RUDA - Łódź

Re: Storczyki Alice

Post autor: bo1rek »

super kolekcja to u Ciebie jest. :) dzięki za odwiedziny.
Alice 12

Re: Storczyki Alice

Post autor: Alice 12 »

Borek dziekuje za odwiedziny i mile solwa :*
Awatar użytkownika
darek
VIP
VIP
Posty: 923
Rejestracja: 4 lut 2012, o 19:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Storczyki Alice

Post autor: darek »

Piękna kolekcja i ładne zdjęcia :super: .
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczyki Alice

Post autor: kasia74 »

Alu to ja tu czytam o przemeblowaniu i fontannie a gdzie zdjęcia kochana, takie piękne widoki trzymasz tylko dla siebie, oj nie ładnie, nie ładnie :kijem:
pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Bożena
Znawca
Znawca
Posty: 619
Rejestracja: 30 gru 2012, o 10:28

Re: Storczyki Alice

Post autor: Bożena »

Alu, niesamowite cudeńka masz w swojej kolekcji, szczerze podziwiam Twoje piękne storczyki, ale najbardziej Ci zazdroszczę tego tajemniczego Pana który Cię zaopatruje w roślinki, jak mi nie zdradzisz , co to jest za Pan i nie dasz namiarów ....to popadnę w kompleksy, albo jeszcze gorzej bo w depresję ;)
Pozdrawiam Bożena.
dorotakol

Re: Storczyki Alice

Post autor: dorotakol »

Witaj Alu :*

Możesz pokazać zdjęcia całej rośliny Mildred Jamesona?
Właśnie do mnie przyszła i trochę nie jestem pewna jej kondycji :/
Możesz troszkę napisać o jej uprawie, a w szczególności podłożu w którym rośnie? U mnie było rozłożone i korzenie w środku zgniły. Na szczęście sporo miała poza doniczką, więc chyba sobie poradzi ;)

Pozdrawiam :)
Alice 12

Re: Storczyki Alice

Post autor: Alice 12 »

Darek dziekuje za mile slowa :*
Kasiu jak tylko znajde czas zrobie zdjecia :D
Bozenko Tobie tez bardzo dziekuje za mile slowa :* A pan u ktorego sie zaopatruje to Holender, bo ja ogolnie to mieszkam w NL, Ale oczywiscie dam ci namiary http://www.botorch.com/" onclick="window.open(this.href);return false;. Tylko obawiam sie ze on nie wysyla do PL, przynajmniej ostatnio prosil mnie zebym komus napisala z PL emaila, ze niestety nie bedzie wysylal do PL bo sama wysylka kosztuje 18,50 euro i ze balasting go zje, ale na dzien dzisiejszy pewnosci nie mam :)
Dorotko oczywiscie zaraz postaram sie zrobic zdjecia Mildred w calej okazalosci, ja moja Midred mam w miesznce kory i spagnum, zawsze przelewam jak tylko podloze calkowice przeschnie. Opiekuje sie nia jak phalaenopsisami botanicznymi, tylko ona jest wystawiona na wieksze dzialanie sloneczne, ale tez nie bezposrednie :D
Alice 12

Re: Storczyki Alice

Post autor: Alice 12 »

Dorotko prosze bardzo zdjecia Mildred:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kasialb1
VIP
VIP
Posty: 703
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:52
Status: Aktywny
Lokalizacja: pomorskie

Re: Storczyki Alice

Post autor: kasialb1 »

Witaj, jestem pod wrażeniem Twojej kolekcji :)
ODPOWIEDZ