Storczyki u Marka

Karolkaaa
VIP
VIP
Posty: 1735
Rejestracja: 19 mar 2012, o 19:20
Status: Aktywny
Lokalizacja: Łódź

Re: Storczyki u Marka

Post autor: Karolkaaa »

Witam.
Piękna masdevallia aquarius :) :)
Vanda również przepiękna.
"Orchidee, dają tyle radości...one są moją pasją"

Pozdrawiam Karolina
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczyki u Marka

Post autor: marwes63 »

Oj joj joj, jestem niesamowicie zaskoczony tak miłym przyjęciem na tym forum i tak ogromną liczbą postów w wątku który przecież dopiero co zaczynam. Kiedy ja odpiszę , a co z Waszymi watkami . Chyba mnie zima zastanie aby to wszystko ogarnąć.

Witaj Henryku , czy takie mistrzowskie do się dopiero okaże przecież już ktoś powiedział że nie ważne jak się zaczyna , ale jak się kończy…
Wanda jest naprawdę fantastyczna i ma bardzo duże kwiaty w kolorze tak ciemnego fioletu że prawie wpadającym w czerń . Może uda mi się kiedyś zrobić zdjęcie bliskie jej naturalnemu kolorowi.

Witaj Tomku , bardzo mi miło przeczytać że Ty też odwiedzałeś mnie na FO, to już nie to samo forum dlatego też jestem tutaj.
Ja też się cieszę że jestem z Wami.
Wielkie dzięki za instruktaż wklejania fotek, jest bardzo przydatny.

Witaj Kamilu , bardzo dziękuję za miłe słowa.

Witaj Sylwio, jak ja się cieszę z tego powodu że tylu Was mnie jeszcze pamięta , bardzo dziękuje za tak miłe powitanie i mam cichą nadzieję że uda mi się jeszcze pokazać coś ciekawego.
Sylwio i coś specjalnie dla Ciebie (fotki)
Witaj Małgosiu (nina1611) moje progi będą otwarte .
Zapraszam Ciebie i wszystkich pozostałych forumowiczów zawsze kiedy tylko będziecie mieli ochotę .

Witaj Lucynko, tak to ja… może troszkę starszy i bardziej bogaty w doświadczenia.
Bardzo dziękuję i martwię się tylko czy aby podołam … .

Witaj Adamie , Ty wiesz że to też potrosze Twoja zasługa iż tutaj się znalazłem. Dziękuję!

Witaj Gosiu (goskle), masdevallia aquarius to taki mały kameleon , zmienia się przez cały swój kwiatuszkowy żywot od jasnego pomarańczu przez żółć po przebarwienie się na biało i blady róż kiedy zamiera . Bardzo ciekawa i dlatego też jest w mojej kolekcji.

Witaj Asiu u mnie.
Cieszę się bardzo że już na samym wstępie pokazałem rośliny co mogą się podobać.

Witaj Dorotko miło mi to przeczytać , nie myślałem że po Waszym odejściu z Fo mam tylu fanów. Dziękuję.

Witaj Kasiu każda decyzja rodzi się w bólu, tłumaczyłem sobie Marek przecież narzekasz na ciągły brak czasu przybywa ci ciągle obowiązków i będziesz sobie brał kolejny temat na „głowę” do realizacji.
Masa nowych wątków które trzeba przeczytać , odpowiedzieć na wiele postów , itd. itp.
Jednak warto chociażby dlatego aby przeczytać tak wiele miłych słów kierowanych pod adresem mojej kolekcji a zarazem i moim.
Kasiu bardzo dziękuje.

Witaj Izabelo bardzo dziękuję w imieniu Wandy.
Szepnę jej dzisiaj na dobranoc o tych wszystkich miłych słowach pod jej adresem , a może i nie bo będzie zadzierać nosa… .

Witaj Karolino , bardzo dziękuję.

Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem .
Załączniki
paphiopedilum Armenii White x Emersonii
paphiopedilum Armenii White x Emersonii
paphiopedilum Armenii White x Emersonii
paphiopedilum Armenii White x Emersonii
paphiopedilum Armenii White x Emersonii
paphiopedilum Armenii White x Emersonii
dorotakol

Re: Storczyki u Marka

Post autor: dorotakol »

cudowny, zjawiskowy sabotek O_O O_O O_O
Awatar użytkownika
kasia74
Moderator
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 17 gru 2011, o 23:12
Status: Aktywny
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczyki u Marka

Post autor: kasia74 »

Hej Marku, ja co prawdę na urlopie jestem, więc u Ciebie melduję się mocno spóźniona, ale cieszę się że w końcu postanowiłeś założyc swój wątek tu na forum. Kwitnienia jak zwykle piękne, vanda oszałamiająca, bardzo mi sie podoba i jest to gatunek, który ostatnio najbardziej zawładnął mym sercem. U Ciebie widzę natomiast najazd masdevalli, super.
pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Storczyki u Marka

Post autor: nina1611 »

kwitnienie wspaniałe! gratuluję! :)
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
Sylwia3
VIP
VIP
Posty: 1819
Rejestracja: 19 gru 2011, o 06:15
Status: Aktywny

Re: Storczyki u Marka

Post autor: Sylwia3 »

Marku dziękuję za cudowne fotki!!! :*
Paph. Armeni White x emersonii jest wprost niesamowity!!! Mam nadzieję że kiedyś i ja doczekam się kwiatów na swoim :)
Marku czy Ty wszystkie swoje Paphio. hodujesz w doniczkach glinianych?
Niektórzy polecają takie doniczki do Sabotków inni wręcz przeciwnie. I powiedz mi jeszcze jakie podłoże masz w takich glinianych doniczkach? Bo widzę tam chyba dość grubą korę.
MOJE STORCZYKI
MOJE STORCZYKI cz.II
POZDRAWIAM SYLWIA

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies."- Konrad Lorenz
Awatar użytkownika
felekkartofelek
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 15 sty 2012, o 18:04
Status: Aktywny
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk bliżej Śląska. ;)

Re: Storczyki u Marka

Post autor: felekkartofelek »

Marku prześliczny sabotek! Ma piękny różowy bucik. :super:
Pozdrawiam Kamil i Felek ;D
kokolidek
VIP
VIP
Posty: 1453
Rejestracja: 13 maja 2012, o 07:30

Re: Storczyki u Marka

Post autor: kokolidek »

Zgodnie z zapowiedzią w wątku powitalnym - dotarłam, obejrzałam i .. cieszę się, że przybyła kolejna osoba od której będę mogła się uczyć i zarażać - Vanda mym marzeniem od niedawna, ale po wizycie u Ciebie już wiem, że musi być czarnuchowata i ociekająca woskiem, żadna inna. :super:
Pozdrawiam Ala
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich
— A. Sapkowski
Kokolidkowe zasady w ogrodzie i na parapecie
Kokolidkowe.. część II
Kokolidkowe .. część III
Kokolidkowe zasady w kuchni - porady
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczyki u Marka

Post autor: bichette »

Panie Marku, piekny tem paphio, natomiast przyznam że przegladałam Pana wątek na starym forum i lokuwkowe plejone powaliły mnie na kolana, nawet nie miałam pojęcia ze tak sie robi, wspaniale kwitły.
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
Awatar użytkownika
darek
VIP
VIP
Posty: 923
Rejestracja: 4 lut 2012, o 19:18
Status: Aktywny
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Storczyki u Marka

Post autor: darek »

Witam Marku.Piękny początek,vanda cudna.
Zablokowany