Storczyki u Marka

Awatar użytkownika
Mariusz3357
Znawca
Znawca
Posty: 793
Rejestracja: 14 cze 2012, o 17:47
Status: Aktywny
Lokalizacja: Radom

Re: Storczyki u Marka

Post autor: Mariusz3357 »

Witam się i ja Marku...Oglądałem twoją kolekcję na FO bo tam też jestem ale to forum ginie w oczach,nie ma na czym zawiesić oka tak jak to było kiedyś.Piękne masz kwiatuchy i cudne kwitnienia ich.A vanda powala :serce: Jest na mojej liście chciejstw gdzieś blisko podium ^_^ Mam nadzieje że kiedyś to chciejstwo będzie u mnie.Oszałamiające masz masdevalie no i oczywiście te paphiopedilum :klaszcze: Czekam na więcej fotek :ok:
Awatar użytkownika
kasialb1
VIP
VIP
Posty: 703
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:52
Status: Aktywny
Lokalizacja: pomorskie

Re: Storczyki u Marka

Post autor: kasialb1 »

Witaj, masz różnorodną kolekcję storczyków, też pamiętam Twój wątek na FO, więc pewnie nie jeden okaz jeszcze pokażesz :) Najbardziej pochwalę Vandę, bo vandowate to moje ulubione :super:
Awatar użytkownika
marwes63
Mistrz
Mistrz
Posty: 1435
Rejestracja: 26 sie 2012, o 08:17
Status: Aktywny
Lokalizacja: Turek; wielkopolska

Re: Storczyki u Marka

Post autor: marwes63 »

Witaj Dorotko (dorotakol)

Kasiu (kasia74) - ja również bardzo się cieszę z Twojej wizyty u mnie. Vanda faktycznie jest piękna i ma kolor ciemnego fioletu wpadającego w czerń ale jest mi bardzo trudno uchwycić porę aby fotki oddały to co ja widzę w rzeczyeistości.
Masdevalie tak jak zauważyłaś rzeczywiście ostatnimi czasy zaczynają dominować .
Kasiu miłego wypoczynku i jak najwięcej słoneczka i dobrej pogody .

Małgosiu(nina1611) , Kamilu (felekkartofelek) bardzo wam dziękuję.

Alu (kokolidek) miło mi Ciebie gościć w mych progach i cieszę się że się tak Tobie podoba akurat ta Vanda.
Wybór bardzo trafny bo jest naprawdę fascynująca ma olbrzymie kwiaty i jest ciemna „jak noc” choć w przeciwieństwie do niej bardzo ładna.

Bichet – oj chyba usunę zdjęcie z avatarka mojego profilu bo się czuję bardzo zakłopotany i nie zręcznie gdy czytam „Pan”.
Uważam że każde forum jest pewnego rodzaju jakąś rodziną którą coś łączy . Akurat nas tutaj te piękne rośliny, więc myślę że w dobrym tonie jest pisanie sobie po imieniu.
Wspominasz o pleione , akurat teraz te storczyki stoją sobie w zacisznym miejscu w ogrodzie zaczynają im zasychać liście, nabierają powoli sił do przezimowania właśnie w loduwce. Bulwy są dość sporawe i jest ich coraz więcej, więc myślę że w przyszłym roku znów pięknie zakwitną.

Darku , witam i bardzo dziękuję.

Witam Cię serdecznie Mariusz, faktycznie jest coś na rzeczy że FO ginie w oczach . To nie jest to samo forum co kiedyś.
Miło mi przeczytać że tak oceniasz moją małą kolekcyjkę.
Jeśli chodzi o Vandę to bardzo polecam na pewno się nie zawiedziesz.

Witaj Kasiu (kasialb 1) mam nadzieję że uda mi się jeszcze pokazać coś ciekawego .Dziękuję za pochwały

….dzisiaj do obejrzenia dziwacznie kwitnące phalaenopsis Philadelphia
Załączniki
DSC09888 [640x480].JPG
DSC09886 [640x480].JPG
DSC09885 [640x480].JPG
Awatar użytkownika
nina1611
VIP
VIP
Posty: 8288
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:48
Status: Aktywny
Lokalizacja: opolskie

Re: Storczyki u Marka

Post autor: nina1611 »

cudowne kwitnienie! piękne kwiaty :serce:
pozdrawiam, Małgorzatka :)

storczyki cz. I , II , III, IV

cz. V

cz. VI

cz. VII

cz. VIII

Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione.
Awatar użytkownika
bichette
VIP
VIP
Posty: 3046
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 22:15

Re: Storczyki u Marka

Post autor: bichette »

:rumieni: poprwaie sie ...Marku...
Życie to ból, przyzwyczaj sie do niego..

Agnieszka
SYLJED

Re: Storczyki u Marka

Post autor: SYLJED »

Witaj Marku u Nas :)
ciesze się,ze jesteś z Nami i również dlatego,że będę mogła podziwiać Twoją kolekcję.

Jednak na wstępie proszę abyś wrzucając zdjęcia korzystał z serwisów hostingowych :)
karell

Re: Storczyki u Marka

Post autor: karell »

prześliczna :)
Alusia61

Re: Storczyki u Marka

Post autor: Alusia61 »

Witam Marku, pieknie zaczales ten watek.
Kwitnienia piekne, ale u ciebie to standart.
Twoja Philadelphie pamietam z FO i tak obfitego kwitnienia zawsze ci zazdroscilam (oczywiscie pozytywnie)
Co do Masdevalli mam ten sam problem. Dzieki Joasi i jej zachwytem nad nimi, dorobilam sie chyba ze stu stuk.
Jezdzimy tez razem na rözne wystawy tak ze bylam pod jej calkowitym wplywem.
Zgadzam sie tez w zupelnosci odnosnie FO. Jakos stracilam serce do niego i juz od dlugiego czasu nie pisze ani nie wstawiam zadnych zdjec. Podgladam oczywiscie regölarnie znajomych i dlatego dzisiaj pozwolilam zawitac tez w twoje progi.
jus222
VIP
VIP
Posty: 1386
Rejestracja: 19 sty 2012, o 07:08

Re: Storczyki u Marka

Post autor: jus222 »

I wreszcie...
Zawitałam u Marka :D
Słyszałam co nieco o tych pw Katarzynki hihi...
Ale...warto było czekać na Twój wątek.
Cudowne kwitnienia moich ulubionych masdevallii. Sabotek na deser...też słodki.

Oczywiście zapomnieć nie można o pięknej Damie _ Philadelphi. I tych zdjęciach, opisach, których, tak bardzo mi brakowało...I wreszcie będę tu mogła zaglądać przy dlugich, jesiennych wieczorach... popijąc nalewkę malinową...
będę rozkoszować się Twoją kolekcją.

Dziękuję za Twój wątek :D
Awatar użytkownika
dorotka_kk
Profesor
Profesor
Posty: 5622
Rejestracja: 15 sty 2012, o 19:08
Status: Aktywny
Lokalizacja: prawie Warszawa ;)

Re: Storczyki u Marka

Post autor: dorotka_kk »

jus222 pisze:I wreszcie...
Zawitałam u Marka :D
Słyszałam co nieco o tych pw Katarzynki hihi...
Ale...warto było czekać na Twój wątek.
Cudowne kwitnienia moich ulubionych masdevallii. Sabotek na deser...też słodki.

Oczywiście zapomnieć nie można o pięknej Damie _ Philadelphi. I tych zdjęciach, opisach, których, tak bardzo mi brakowało...I wreszcie będę tu mogła zaglądać przy dlugich, jesiennych wieczorach... popijąc nalewkę malinową...
będę rozkoszować się Twoją kolekcją.

Dziękuję za Twój wątek :D

Mi zrobiło się słodko na duszy, a co dopiero Markowi :gwizdać: :anioł:
Zablokowany